Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Šeimų šeštadienis II EDUKACIJA „Vizitinės kortelės herojams“ IR PAŽINTINĖ EKSKURSIJA PARODOJE

Šeimų šeštadienis II EDUKACIJA „Vizitinės kortelės herojams“ IR PAŽINTINĖ EKSKURSIJA PARODOJE
2022.01.24 – 2022.01.29

Šį šeštadienį, sausio 29 d., kartu su Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejumi, kviečiame dalyvauti edukacijoje „Vizitinės kortelės herojams“ bei pažintinėje ekskursijoje parodoje „PERMAINŲ LAIKAS: teatras, muzika, kinas ir dailė 1985-1995“!

  • 13 val. Edukacinio užsiėmimo „Vizitinės kortelės herojams“ metu susipažinsite su vizitinės kortelės istorija, jos reikšme ir pokyčiais, taip pat sužinosite kelis etiketo apibrėžtus niuansus – kaip ir kada pateikti kortelę, ar galima ant jos rašyti, kuria ranka reikia paduoti. Parodoje „PERMAINŲ LAIKAS: teatras, muzika, kinas ir dailė 1985 – 1995“ surasite vieną ekspozicinių stendų, kuriame vizitinė kortelė pateikiama jau kaip meno kūrinys. Taip pat Jūsų lauks ir praktinė–kūrybinė dalis, kurioje kursite savo šeimos vizitinę kortelę, atspindinčią jūsų puoselėjamas vertybes bei tikslus – bendras, visą šeimą vienijančias temas reprezentuosite mažoje, tačiau itin svarbioje vizitinėje kortelėje, kuriančioje svarbų pirmąjį įspūdį apie jus!
    Smalsu, kokia yra vizitinės kortelės istorija? Kokio etiketo reikia laikytis, norint teisingai ją pateikti? Įdomu, kodėl vizitinė kortelė tapo meno kūriniu ar norite išbandyti savo kūrybinius sugebėjimus? Jei nors į vieną klausimą atsakėte taip, tuomet kviečiame Jus dalyvauti edukacijoje!
    Edukacijoje amžiaus cenzo nėra, tačiau būtina išankstinė registracija. Trukmė: apie 1 val.
     
  • 14 val. Parodos „PERMAINŲ LAIKAS: teatras, muzika, kinas ir dailė 1985-1995“ pažintinėje ekskursijoje kviesime į vieną reikšmingiausių moderniosios valstybės dešimtmečių pažvelgti per meno pasaulio reiškinius bei atskleisti sovietmečio pabaigos ir pirmųjų po Nepriklausomybės sekusių metų laikotarpio specifiką.
    Kaip meno kūriniuose reprezentuojami pokyčiai mūsų visuomenėje? Kokia kūryba dominuoja atgimstančioje Lietuvoje? Kokie reiškiniai susiformavo kultūroje tų nuotaikų, kuriomis gyveno ano meto Lietuvos gyventojai ir menininkai, apsuptyje? Kaip dinamiško laikmečio dvasią suprato kūrėjai? Tai tik vieni iš klausimų į kuriuos mėginama atsakyti šioje parodoje.
    Trukmė: apie 1 val. Būtina išankstinė registracija.
     

Iki susitikimo!