Prisijunk prie komandos

Domiesi valstybėje vykstančiais procesais? Visuomet norėjai išvysti, kaip kuriamos muziejaus ekspozicijos? Manai, kad komunikacija – neatsiejama muziejaus veiklos dalis? Prisijunk prie LR Prezidento kanceliarijos struktūrinio padalinio Valstybės pažinimo centro – pasinerk į sau įdomią veiklą drauge su šios srities profesionalais.

Savanorystė – geriausias būdas pažinti valstybę ir pasidalinti savo žiniomis. Savanorius kviečiame prisidėti prie ekspozicijos pildymo (vaizdinės ir garsinės medžiagos apdirbimo, informacijos surinkimo), komunikacinių veiklų, renginių organizavimo ar ekskursijų užsienio kalbomis vedimo. Išskirtinai savanoriams tenkanti užduotis – bendravimas su lankytojais, svečių supažindinimas su ekspozicijos turiniu, atsakymas į jiems kylančius klausimus.

Praktika - galimybė ne tik įvirtinti studijų metu įgytas žinias, bet ir pagalinti jas, pritaikant kasdieninėse situacijose. Išbandyti save kviečiame net keturiose srityse: ekspozicijos turinio kūrimo ir atnaujinimo, viešųjų ryšių, grafikos dizaino ar edukacinių užsiėmimų lauke. Praktikos laikotarpis - ne trumpesnis nei 2 mėnesiai. 

Užpildykite pateiktą formą, pridėkite savo gyvenimo aprašymą ir įrašykite trumpą motyvaciją, nurodančią, į kurią veiklos sritį pretenduojate bei kodėl domitės šia veikla. Su visais kandidatais susisieksime per dvi savaites nuo aplikacijos pateikimo.