„Laisvės žvalgas“ II NAUJA PARODA VALSTYBĖS PAŽINIMO CENTRE

„Laisvės žvalgas“ II NAUJA PARODA VALSTYBĖS PAŽINIMO CENTRE
2021.10.06 – 2021.10.31

Valstybės pažinimo centras, kartu su Prienų krašto muziejumi, kviečia spalio mėnesį apsilankyti parodoje „Laisvės žvalgas“, skirtoje Juozo Lukšos Daumanto 100-osioms gimimo metinėms paminėti.

Juozas Albinas Lukša – vienas žymiausių Lietuvos laisvės kovotojų ir vadų, prasiveržęs per sovietų saugotą valstybės sieną, užmezgęs ryšius su lietuviais emigracijoje, Vakarams skleidęs žinias apie rezistencinę kovą Lietuvoje ir sugrįžęs kovoti iki galo, net ir žinodamas, kad pagalba iš Vakarų jau neateis. Visas partizano gyvenimas, tai patriotiškumo, pilietiškumo bei meilės savo kraštui pavyzdys.

Paroda padės pažinti ne tik J. Lukšos – Daumanto biografiją, bet ir leis pajausti Lietuvos nepriklausomybės kovos dramą, kuomet vieno žmogaus istorijoje telpa ir subtiliausi bei gražiausi asmeninio gyvenimo epizodai, ir kilnaus bei ryžtingo pasirinkimo kovoti už Lietuvą ir jos Laisvę priesaika.

Daugiau informacijos apie parodą.

Parodą kviečiame aplankyti Valstybės pažinimo centro įprastu darbo laiku:
Antradieniais – penktadieniais 9 – 16 val. (reikalinga išankstinė registracija +370 706 64094 arba el. paštu registracija.vpc@prezidentas.lt);
Šeštadieniais – sekmadieniais 11 – 18 val. (išankstinė registracija nereikalinga, paskutiniai lankytojai įleidžiami 17 val.).