Judumo iššūkio rezultatai

Judumo iššūkio rezultatai

Po savaitę trukusio Judumo iššūkio, kurio metu visi galėjo atrasti ar prisiminti įvairius būdus, kaip keliauti neteršiant gamtos, dėkojame visiems jį priėmusiems ir taip aktyviai įsijungusiems.

Judumo iššūkis viršijo bene visus lūkesčius. Sulaukėme virš 6­0 mokyklų iš visos Lietuvos, norinčių prisidėti prie žemės išsaugojimo ir tuo pačiu rodančių kūrybiškumą ir bendruomeniškumą, siekiant būti išradingiausiais ir tapti iššūkio nugalėtojais. Dalyviai judėjo pėsčiomis, dviračiais, riedlentėmis, paspirtukais, riedučiais ir net žirgais. Peržiūrėjome begalę nuotraukų, vaizdo įrašų, skaidrių pristatymų, perskaitėme ne vieną dešimtį patirčių, kaip tai sekėsi įgyvendinti, todėl nugalėtoją išrinkti buvo be galo sunku.

Net septyni komisijos nariai ilgai diskutavo, kol buvo priimtas vienbalsis sprendimas – iššūkio nugalėtojais tapo Klaipėdos „Versmės“ progimnazijos 4C klasės mokiniai. Nugalėtojų spalio 8 dieną lauksime Vilniuje – įspūdžiais moksleiviai Valstybės pažinimo centre pasidalins su Lietuvos Respublikos Prezidentu Gitanu Nausėda!

Sveikiname nugalėtojus ir dėkojame visiems iššūkio dalyviams už tokį aktyvų ir išradingą dalyvavimą. Tausokime gamtą ir toliau judėkime be taršos!

Dalinamės nugalėtojų Judumo iššūkiu:

 

Antrosios vietos nugalėtojai - Joniškio „Saulės" pagrindinės mokyklos 4b klasės mokiniai

Joniškio „Saulės" pagrindinės mokyklos iššūkis Judu aš, judi tu - judame visi kartu

Trečiosios vietos nugalėtojai - Trakų „Vytauto didžiojo" progimnazijos 5a klasės mokiniai