Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Skaitmenizuota piešinių paroda „Lietuvos istorinės asmenybės“

undefined

Vilniaus tarptautinės Meridiano mokyklos (Vilnius International Meridian School) auklėtiniai keturis mėnesius per virtualias pamokas kūrė portretus, ieškojo istorinių faktų, prielaidų, kuo galėjo domėtis tuomečiai valdovai ir jų žmonos. Galutinis rezultatas - piešinių paroda „Lietuvos istorinės asmenybės“. Joje eksponuojami Vilniaus gimtadieniui paminėti kurti valdovų, valdovių ir didikų portretai. 

Kaip teigia šias dailės pamokas vedusi mokytoja Inga Dambrauskienė, minėto projekto tikslas buvo ne tik pasveikinti Vilnių su gimtadieniu, bet ir nuoseklaus tapybos proceso metu ieškoti istorinių šaltinių, iš arčiau susipažinti su istorinėmis Lietuvos asmenybėmis, sužinoti jų asmeninio gyvenimo faktus ir įvertinti nuopelnus.

Iš viso sukurta daugiau kaip 30 portretų, pradedant nuo karaliaus Mindaugo...

Kviečiame skaitmenizuotais piešiniais pasigrožėti visą liepos mėnesį Valstybės pažinimo centre! Lankytojų laukiame II-V 9-16 val. (reikalinga išankstinė registracija, paskutiniai lankytojai įleidžiami 15 val.), VI-VII 11-18 val. (išankstinė registracija nereikalinga, paskutiniai lankytojai įleidžiami 17 val.).