Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Valstybės pažinimo centro komanda apsilankė Ukmergėje

Valstybės pažinimo centro komanda apsilankė Ukmergėje

Kovo 8 dieną Valstybės pažinimo centro komanda lankėsi Ukmergės Antano Smetonos gimnazijoje, kur bendravo su gimnazistais ir mokytojais. Tradiciškai, darbo dienos regione metu, centro edukatoriai gimnazistus pakvietė dalyvauti edukacijose, o miesto mokytojams surengė virtualios mokymosi svetainės „Pilietiškumo mokykla“ pristatymą.

Vizito metu, bendraujant su Antano Smetonos gimnazijos bendruomene, centro edukatoriai pasidžiaugė aukšta gimnazistų motyvacija, žinių troškimu ir iniciatyvumu. Tokį pastebėjimą gimnazijos direktorius Adolfas Girdžiūna netruko papildyti ir įkvepiančia statistika – 2023 metų Lietuvos gimnazijų reitinguose pagal brandos egzaminų ir stojimo į aukštąsias mokyklas Antano Smetonos gimnazija buvo 27 vietoje iš 354 įstaigų.

Savo žinias gimnazistai noriai demonstravo ir edukatorių pasiūlytuose protmūšiuose apie Lietuvą, kurių metu teko atsakyti į pačius įvairiausius klausimus, paneigti arba patvirtinti teiginius, pasitelkti kūrybiškumą ir  komandinį darbą.

Tuo metu istorijos, pradinių klasių, pilietiškumo ugdymo mokytojai iš skirtingų Ukmergės ugdymosi įstaigų Antano Smetonos gimnazijoje susirinko į svetainė „Pilietiškumo mokykla“ pristatymą.  Kūrybinių dirbtuvių metu dalyviai buvo pakviesti susipažinti su įvairiomis formomis svetainėje pateiktu turiniu apie pilietiškumą, interaktyviomis užduotimis. Mokytojai ne tik galėjo išbandyti jau sukurtas virtualias užduotis, bet ir remiantis jų turiniu kurti patys.