Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Valstybės pažinimo centre atidengtas interaktyvus stendas „Skaidrink Lietuvą“

Valstybės pažinimo centre atidengtas interaktyvus stendas „Skaidrink Lietuvą“
2021.12.07

Šiandien, gruodžio 7 d., Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) ir Valstybės pažinimo centro renginyje jaunimui „Skaidrumą kuriame kartu“ Tarptautinės antikorupcijos dienos proga buvo pristatyta nauja edukacinė priemonė – stendas „Skaidrink Lietuvą“!

Stendas „Skaidrink Lietuvą“ – tai interaktyvi ekspozicijos dalis apie skaidrios Lietuvos kūrimą. Jo pagalba siekiama išryškinti visuomenės ir kiekvieno piliečio įsitraukimo į Lietuvos skaidrinimo procesą reikšmę, svarbą bei paskatinti imti iniciatyvos. Stende lankytojas kviečiamas žaisti žaidimą, įsijausti į sudėtingas situacijas, patarti jų veikėjams ir taip prisidėti skaidrinant Lietuvą. Panaudojęs grafinį kodą lankytojas gali susipažinti su antikorupcinio švietimo priemonėmis, skaidrumą puoselėjančiomis organizacijomis ir iniciatyvomis, dalintis savo idėjomis ir istorijomis.

Renginio įrašą galite rasti čia

Išbandyti stende esantį žaidimą kviečiame jau nuo rytojaus: darbo dienomis 9–16 val. (reikalinga išankstinė registracija), savaitgaliais 11–18 val. (paskutiniai lankytojai įleidžiami 17 val., išankstinė registracija nereikalinga).