Kviečiame atlikti praktiką Valstybės pažinimo centre

Kviečiame atlikti praktiką Valstybės pažinimo centre

Savanoriška ar privalomoji praktika - geriausias būdas įtvirtinti studijų metu įgytas žinias ir pagilinti jas, taikant kasdienėse situacijose. Išbandyti save ir atlikti praktiką kviečiame net trijose srityse: ekspozicijos turinio kūrimo ir atnaujinimo, viešųjų ryšių ar edukacinių užsiėmimų lauke!

Kodėl verta atlikti praktiką Valstybės pažinimo centre? Valstybės pažinimo centras - inovatyvi ir dinamiška vieta, siekianti sukurti aktyvų ir sąmoningą piliečių santykį su Lietuvos valstybe per interaktyvias formas. Todėl, jeigu esi pilietiška asmenybė, domiesi aktualijomis, tau rūpi Lietuvos ateitis, nekantrauji išbandyti savo gebėjimus, nori pasisemti žinių ir praktinių patarimų iš Valstybės pažinimo centro komandos ar įgyvendinti netikėčiausias savo idėjas ir tobulėti drauge su mumis - kandidatuok!

Kaip vyksta praktika Valstybės pažinimo centre? Visą praktikos laikotarpį studentas dirba kartu su už atitinkamą veiklos sritį atsakingu Centro specialistu, kuris padeda generuoti naujas idėjas, įgyvendinti išsikeltus tikslus bei užduotis. 

Praktiką atlikusių studentų patirtis ir išsamesnę informaciją rasi ČIA.

Kandidato anketą rasi ČIA

Pastaba: minimalus praktikos laikotarpis - 2 mėnesiai. Praktiką, suderinus su praktikos vadovu, galima atlikti ir nuotoliniu būdu.