Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

KONKURSO „Aš išsaugosiu laisvę“ REZULTATAI

KONKURSO „Aš išsaugosiu laisvę“ REZULTATAI

Konkursas, skirtas Laisvės gynėjų dienos trisdešimtmečiui paminėti, „Aš išsaugosiu laisvę“ pranoko visus lūkesčius. Sulaukėme net 114 dalyvių, norėjusių pasidalinti savo masine taikaus pasipriešinimo idėja! Visos mintys buvo šaunios ir originalios, todėl skaitydami darbus pamatėme, kokie pilietiški yra mūsų moksleiviai ir kaip jiems rūpi, kad Lietuva yra ir būtų laisva. Nuoširdžiai dėkojame visiems dalyvavusiems moksleiviams, nes Lietuvos ateitis Jūsų rankose!

Komisija ilgai sprendė, kuri idėja yra originaliausia, pritaikomiausia realybėje, jei Sausio 13-oji pasikartotų šiandien, tačiau šįkart konsensuso nebuvo, todėl išrinkome net keturias prizines pirmąsias vietas!

 

 

 

Taigi, lygiavertiškai nugalėtojomis tapo:

 • Laura Kisieliūtė iš Alytaus r. Simno gimnazijos IIag klasės, sukūrusi dainą Sausio 13 dieną minėsim, nes daina yra pagrindinis mūsų ginklas. Dainą galite paklausyti paspaudę ČIA.
   
 • Vaiva Stankevičiūtė iš Kauno Šančių mokyklos – daugiafunkcinio centro IIa klasės, siūliusi susirakinti spynomis ir sukurti žmogų aštuonkojį, kurio lengvai nepajudinsi ir nepatrauksi iš vietos, kuri yra ginama. Jos darbą galite perskaityti paspaudę ČIA.
   
 • Rusnė Baltrušaitytė iš KTU Inžinerijos licėjaus 5e klasės, siūliusi sutartą valandą Morzės abėcėlės pagalba šviesomis junginėti žodį SOS, kuris praneštų, apie ištikusį pavojų. Jos darbą galite perskaityti paspaudę ČIA.
   
 • Saulė Viltautė Šegždaitė iš Buivydiškių pagrindinės mokyklos Sudervės skyriaus 2 klasės. Tai jauniausia konkurso dalyvė, sukūrusi iš ties įspūdingą filmuką ir siūliusi pandemijos sąlygomis susijungti per kokią nors internetinę platformą ir kalbėtis, ieškoti sprendimo būdų. Filmuką galite pasižiūrėti paspaudę ČIA.
   

Visos moksleivės gaus raštišką padėką, Valstybės pažinimo centro įsteigtus prizus, o darbai bus paviešinti įvairiuose socialiniuose tinkluose. 

Dar kartą dėkojame už dalyvavimą. Iki susitikimo kituose konkursuose!