Konkurso „2021 metais linkiu Lietuvai, kad...“ rezultatai

Konkurso „2021 metais linkiu Lietuvai, kad...“ rezultatai

Po daugiau nei savaitę trukusio konkurso „2021 metais linkiu Lietuvai, kad...“, kurio metu įvairių klasių mokiniai kūrė originalius ir šventiškus linkėjimus Lietuvai, norime padėkoti dalyvavusioms mokykloms už įsijungimą, išradingumą ir kūrybiškumą!

Sulaukėme virš 60 klasių iš visos Lietuvos, kurios susitelkusios tiek gyvai, tiek nuotoliu linkėjo valstybei laimės, stiprybės, išminties, drąsos, sveikatos, optimizmo, ištvermės ir begalę kitų visiems mums, Lietuvos gyventojams, svarbių dalykų. Visi palinkėjimai buvo užfiksuoti išradingose fotografijose.

Penki komisijos nariai ilgai diskutavo, kol galiausiai buvo priimtas bendras sprendimas – konkurso nugalėtojais tapo Marijampolės „Sudūvos“ gimnazijos I G klasės mokiniai linkintys Lietuvai GYVUOTI!

Antrąją vietą užėmė kūrybingi Panevėžio „Vilties“ progimnazijos 1b klasės mokiniai, kurie išradingai sukūrė interaktyvių linkėjimų lentą. Spauskite čia ir peržiūrėkite linkėjimą. 

Trečiąją vietą užėmė „Druskininkų“ Saulės pagrindinės mokyklos 3 a klasės mokiniai, kurie linkėjo Lietuvai ne tik įveikti virusą, bet ir siuntė virtualius dzūkiškus apkabinimus.

Sveikiname nugalėtojus ir dar kartą visiems dėkojame už dalyvavimą! Visų dalyvių palinkėjimai bus patalpinti Valstybės pažinimo centro Facebook platformoje, o trys pirmosios vietos apdovanotos prizais!