Valstybės pažinimo centras keliasi į virtualią erdvę

Valstybės pažinimo centras keliasi į virtualią erdvę

Valstybės pažinimo centras karantino metu keliasi į virtualią erdvę ir kviečia dalyvauti interaktyviose nuotolinėse edukacijose apie Lietuvos valstybę, skirtose 1 – 4 klasių moksleiviams!

Edukacinės programos:

  • Atrask simbolio prasmę! Pamokos metu moksleiviai kartu su edukatoriumi kalbasi apie Lietuvos simbolius, jų spalvas ir reikšmes bei atlieka įvairias užduotis, žiūri filmukus apie herbų susikūrimo istoriją. Žaidžiamas interaktyvus žaidimas Kahoot.
  • Diena su Prezidentu. Pamokos metu moksleiviai daugiau sužino apie Lietuvos Respublikos Prezidentus, jų veiklas, svarbiausias atliekamas funkcijas, žaidžia interaktyvius žaidimus: Atpažink Prezidentą bei Kahoot.

 

 

Edukacijos vedamos lanksčiu grafiku, todėl yra galimybė prisiderinti prie Jums patogaus laiko, kurį nurodysite registracijos formoje.

Siekiant, kad edukacija vyktų sklandžiai, rekomenduojama naudoti ,,Zoom“ arba ,,MS Teams“ platformas. Edukacijų metu reikalingas projektorius, garso kolonėlės. Žaidimų metu reikia, kad moksleiviai turėtų išmaniuosius telefonus, planšetes arba kompiuterius, susietus interneto ryšiu (galimas ir komandinis darbas prie vieno išmanaus įrenginio). Optimaliu atveju jungtis turėtų kiekvienas dalyvis atskirai, nesant galimybės – visa klasė per vieną įrenginį.

Paslauga – nemokama;
Dalyvių skaičius – iki 35;
Trukmė – vienas edukacinis susitikimas –  apie 45 min;
Kilus klausimams kreiptis – vpc.nuotolines.edukacijos@gmail.com;