Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

KARALIAUS MINDAUGO KARŪNAVIMO DIENA VALSTYBĖS PAŽINIMO CENTRE

KARALIAUS MINDAUGO KARŪNAVIMO DIENA VALSTYBĖS PAŽINIMO CENTRE

Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo diena – viena iš keleto kasmet Valstybės pažinimo centre itin aktyviai minimų ir jau tradicija tapusių švenčių. Šia proga edukatorių komanda visuomet ruošia nuotaikingą ir įdomią programą šeimoms, kuri papildo įprastą centro ekspozicijų lankymą. Šiemet liepos 6-ąją taip pat kviečiame įsitraukti į kūrybines, edukacines veiklas bei susipažinti su įdomiais faktais apie Mindaugą ir jo laikų Lietuvą.

Nuo pat 12 val. lankytojai kviečiami užsukti į Valstybės pažinimo centrą, kur jų lauks specialiai karaliaus Mindaugo karūnavimui dienai paruoštos užduotys. Mažieji turės galimybę sudalyvauti kūrybinėse dirbtuvėse, atsakyti į edukatorių paruoštus klausimus apie pirmąjį ir vienintelį Lietuvos karalių, išbandyti interaktyvias veiklas.

Visą dieną norintieji bus kviečiami atsigręžti ir į senovinius, kone paties Mindaugo laikus siekiančius lietuviškus žaidimus. Tarp jų rikiuojasi tokios užduotys kaip kardo laikymas, šaudymas iš lanko, šokiai su pagaliu ir kitos pasivaržyti tiek vaikams, tiek suaugusiems leisiančios užduotys.

Švęskime Mindaugo karūnavimo dieną drauge!

Šventinė programa: 12:00 - 18:00 val. 

*Esant palankiam orui, žaidimai bus žaidžiami Prezidentūros istoriniame parke.