INFORMACIJA LANKYTOJAMS II DURIS ATVERIAME SAVAITGALIAIS

INFORMACIJA LANKYTOJAMS II DURIS ATVERIAME SAVAITGALIAIS

Dalinamės džiugiomis naujienomis ir informuojame, kad nuo šio šeštadienio – balandžio 24 dienos – Valstybės pažinimo centras kartu su prezidentūra bei parku vėl bus atviras lankytojams!  

Lauksime Jūsų kiekvieną šeštadienį ir sekmadienį 11-18 val. (paskutiniai lankytojai įleidžiami 17 val.), išankstinė registracija nereikalinga, o apsilankymas - nemokamas.

Darbo dienomis, iki atskiro pranešimo, fiziškai lankytojai nebus priimami – ir toliau vesime nuotolines edukacijas. 

 

 

 


Duris atveriame atsinaujinę ir kviečiame Jus:  

  • Aplankyti unikalią Vilnius review: „Šiuolaikinė lietuvių poezija: eilėraščiai mieste“ parodą, kuri kviečia susipažinti su šiuolaikinės lietuvių literatūros įvairove ir išsirinkti kiekvieno būsenoms ir pasaulėjautai artimiausius rašytojus. 
  • Apžiūrėti nuolatinę ekspoziciją papildžiusį UNESCO stendą, skirtą paminėti Lietuvos narystės UNESCO 30-metį ir kviečiantį žaismingai bei įtraukiančiai susipažinti su UNESCO Pasaulio paveldo vertybėmis Lietuvoje. 
  • Pamatyti ir nusifotografuoti su futbolininko Christiano Ronaldo pasirašytais marškinėliais, kurie buvo įteikti Lietuvos Respublikos Prezidentui Gitanui Nausėdai 2020-ųjų metų pabaigoje. 

Pasiilgome Jūsų, todėl prižadame, kad Jūsų apsilankymas Centre bus saugus – atvykus į vietą Jus užregistruosime, pasiūlysime dezinfekcinį skystį bei pirštines, ribosime lankytojų srautą – prireikus, maloniai paprašysime palaukti gyvoje eilėje.

Iki susitikimo!