Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Kviečiame į viešą diskusiją „Atvira Europa“ ir forumo teatro pasirodymą!

Kviečiame į viešą diskusiją „Atvira Europa“ ir forumo teatro pasirodymą!
2022.09.08 – 2022.09.15

Kviečiame dalyvauti 2022 m. rugsėjo 15 d. 15 val. vyksiančioje viešoje diskusijoje „Atvira Europa“ su interaktyviu forumo teatro spektakliu visuomenei „Būkim pažįstami“!

Diskusijos tema: kiek esame ir kiek galime būti atviri – kitoms tautoms, kitoms kultūroms ar tiesiog kitaip atrodantiems žmonėms. Turbūt kiekvienas esame girdėję būtų ir nebūtų dalykų apie kitataučius, tačiau išties pažinti tarp mūsų gyvenančius kitokius žmones, turinčius savitą patirtį ir kultūrą, galime tik bendraudami.

O forumo teatras – tai teatras, kuriame gali dalyvauti visi. Tai erdvė, kurioje žmonės vaidina, išreiškia įvairius jausmus, patiriamus išgyvenimus ir sunkumus. Tai vieta, kurioje galima garsiai diskutuoti, išsakyti troškimus, kartu ieškoti būdų juos įgyvendinti. Renginio metu ne tik turėsite galimybę pamatyti forumo teatro spektaklį, išsakyti savo nuomonę apie tai, kas jame vyksta, bet ir patys kurti spektaklio eigą!

Renginys nemokamas, trukmė – 2 val. Dalyvauti kviečiami visi norintys, tačiau būtina išankstinė registracija.

Šis renginys – tai pusantrų metų trunkančio projekto „Būkim pažįstami“ dalis, kurį įgyvendina Nevyriausybinių organizacijų informacijos ir paramos centras iš Prieglobsčio, migracijos ir integracijos fondo 2014-2020 metų nacionalinės programos lėšų.

Iki susitikimo!