Konkursas „Pažinimo ruduo“

Prasidėjus naujiems mokslo metams, Valstybės pažinimo centras kviečia pažinti Lietuvos valstybę neiškeliant kojos iš mokyklos ir skelbia konkursą „Pažinimo ruduo“!  

Didmiestyje ar mažame miestelyje gyvenantiems, pradinėje mokykloje, progimnazijoje ar gimnazijoje besimokantiems mokiniams šį rudenį kas antrą antradienį dovanojame edukacinius užsiėmimus! Nuo rugsėjo iki gruodžio mėnesio Valstybės pažinimo centro ekspozicijos dalis bei edukatorių komanda keliaus po visą Lietuvą.  

Kaip veikia demokratiška valstybė? Kokias teises ir pareigas įgijome, tapę Lietuvos Respublikos piliečiais? Kaip šiandien galime dalyvauti valstybės valdyme ir prisidėti prie jos kūrimo? Atsakymų į šiuos klausimus ieškosime interaktyvaus edukacinio užsiėmimo metu! Jo eigoje pasitelksime ne tik tradicinius informacijos pateikimo būdus bei kviesime diskutuoti, tačiau ir, naudodami šiuolaikines technologijas, suteiksime galimybę atrasti dalį Valstybės pažinimo centro ekspozicijos. 

Manote, kad edukacinį užsiėmimą turėtume vesti būtent jūsų klasei ar mokyklos bendruomenei? Iki rugsėjo 10 d. (penktadienio) kviečiame užpildyti šią formą su trumpa motyvacija (3-5 sakiniai), kodėl turėtume atvykti pas jus. Pasibaigus registracijai, savaitės eigoje susisieksime su penkiomis originaliausiai anketą užpildžiusiomis mokyklomis ir susitarsime dėl apsilankymo!