Valstybės diena II Šventė visai šeimai

Valstybės diena II Šventė visai šeimai
2019.07.06

Liepos 6-ąją, Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo dieną, švęskime drauge! Dalintis džiaugsmu ir šventine nuotaika bei minėti Valstybės dieną kviečiame leidžiantis į nepamirštamą šimtmečio kelionę. Su tėvais, seneliais, sesėmis ir broliais ar ilgą laiką nematytais giminėmis pasinerkite į interaktyvų ir kūrybišką valstybės pažinimą.

11 val. 30 min., 13 val., 14 val. 30 min. ir 16 val. II Parodos „Nepamirštos ateitys: Lietuvos šimtmečio vizijos“ seansai. 45 min. trunkančio apsilankymo metu, pasitelkiant moderniausias šiuolaikines technologijas, parodoje pristatomos netikėtos ir drąsios tarpukario, sovietmečio ir šiandieninės Lietuvos vizionierių idėjos. Norint užsitikrinti vietą parodos seanse, rekomenduojama išankstinė registracija.

16 val. II Grupės „Trys viename“ pasirodymas. Grupės nariai Eimantas Jančauskas, Rytė Jonikaitė ir Julija Jarutyte pasakoja, kad netikėtai susitiko, pakalbėjo, pabandė muzikuoti, o rezultatas pradžiugino juos pačius. Atlikėjai mėgaujasi muzika, džiaugiasi bendravimu su auditorija bei tikisi, jog gaunamomis teigiamomis emocijomis gali pasidalinti ir su klausytojais. Pasirodymo metu skambės dainuojamosios poezijos kūriniai, jaunieji atlikėjai taip pat dalinsis savo kūrybos dainomis.

Valstybės dieną lankytojų lauksime nuo 11 iki 18 val. Išankstinė registracija norint aplankyti nuolatinę Valstybės pažinimo centro ekspoziciją – nereikalinga.