Šeimos savaitgalis II Vilniaus lapai

Šeimos savaitgalis II Vilniaus lapai
2019.11.09 – 2019.11.10

Nors rudenėjanti gamta džiugina savo grožiu, vis žvarbesnės dienos kviečia ieškoti šiltų ir jaukių erdvių šeimos laisvalaikiui. Kaip ir kiekvieną lapkritį, į Valstybės pažinimo centro skaityklą grįžta kūrybiški, žaismingi, mažų ir didelių vaizduotę kurstantys Vilniaus lapai. Šia proga šeimas kviečiame susitikti ne tik sekmadienį: visas antrasis lapkričio savaitgalis dedikuotas jums! 

Lapkričio 9 d. II Šeštadienis

12 val. ir 13 val. 30 min. Minkštai: veltos vilnos ir žodžių žaidimai su keturkoju asistentu Kuršiu. Dalyvauja meno edukatorė Inga Norkūnienė ir šuo Kuršis. Renginys nemokamas, skirtas 6–9 metų vaikams. Trukmė: 60 min. REGISTRACIJA UŽDARYTA

Lapkričio 10 d. II Sekmadienis

12 val. Kūrybiniai vaikų literatūros skaitymai „Vaikų žemė“. Dalyvauja aktorė Sigita Pikturnaitė ir iliustratorė Greta Alice. Renginys nemokamas, skirtas 6–8 metų vaikams. Trukmė: 60 min.

13 val. 30 min. Kūrybiniai vaikų literatūros skaitymai „Vaikų žemė“. Dalyvauja aktorė Sigita Pikturnaitė ir iliustratorė Greta Alice. Renginys nemokamas, skirtas 7–10 metų vaikams. Trukmė: 60 min. 

15 val. Nuo J. Zauerveino laiškų iki animacinės dokumentikos. Susitikimas su filmo „Žmogus, kuris mokėjo 75 kalbas“ kūrėjais ir kino filmo peržiūra. Dalyvauja filmo prodiuserė Živilė Gallego ir operatorius Gvidas Kovėra. Renginys nemokamas. Trukmė 80 min.

Dėmesio! Norint dalyvauti renginiuose, reikalinga išankstinė registracija el. paštu registracija.vpc@prezidentas.lt arba telefonu +370 706 64 094 .