Pietų pertrauka II Unikalus šimtmečio patyrimas

Pietų pertrauka II Unikalus šimtmečio patyrimas
2019.08.06 – 2019.08.09

Už lango džiugina saulės spinduliai, bičiuliai ar artimieji dalinasi atostogų įspūdžiais, o jūsų vasara bėga darbų sūkuryje? Paįvairinkite darbo dieną atradimo džiaugsmu ir pakvieskite kolegas į netradicinę pietų pertrauką!

Valstybės pažinimo centras kviečia į netradicinę istorinę kelionę, supažindinančią su drąsiausiomis ir netikėčiausiomis vizionierių idėjomis. Tik rugpjūčio 5–9 dienomis, išskirtiniu laiku – nuo 12 val. – bus rodoma specialiai parengta parodos–seanso „Nepamirštos ateitys: Lietuvos šimtmečio vizijos“ versija, pristatanti ypatingus parodos objektus. Ekspozicijos vizualizacija, paveikūs garso takeliai padės ne tik sukurti skirtingų laikotarpių nuotaiką bei žadins vaizduotę, bet ir suteiks galimybę patirti tarpukario lūkesčius, karo nuožmumą, sovietmečio nuobodulį ir Sąjūdžio pakilumą.

Iniciatyvą palaiko ir drauge pasisemti įkvėpimo ateities darbams kviečia tinklaraščio „Pietų pertrauka“ autoriai. Seanso trukmė: 25 minutės. Apsilankymas ir visos Valstybės pažinimo centre teikiamos paslaugos – nemokamos.

Apgailestaujame, tačiau laisvų vietų nėra, registracija – baigta.