Ekskursijos mokytojams II Kaip ugdyti pilietiškumą?

Ekskursijos mokytojams II Kaip ugdyti pilietiškumą?
2019.10.04 – 2019.10.08

Ieškote galimybių integruoti pilietinį ugdymą į vedamas pamokas? Valstybės pažinimo centras siūlo netradicinę mokymosi erdvę ir originalią mokymosi medžiagą. Interaktyvi ekspozicija pristato demokratinės valstybės veikimo principus ir siūlo: „kiekvienas gali būti aktyviai kuriančiu, atsakomybę už save ir kitus prisiimančiu piliečiu“!

Tarptautinės mokytojų dienos proga, spalio 4 d., 14 val., spalio 5 d., 13 val. ir spalio 8 d., 17 val. kviečiame mokytojus į išskirtines ekskursijas, kurių metu bus pristatoma ne tik Valstybės pažinimo centro ekspozicija, tačiau ir mokytojams bei mokiniams siūlomi užsiėmimai. Lankydamiesi Valstybės pažinimo centre, išvysite nuolatinę ekspoziciją ir laikinas parodas, susipažinsite su mokiniams organizuojamų edukacinių užsiėmimų temomis ir galimybėmis vesti pamokas savarankiškai.

Valstybės pažinimo centras tapo pamėgta mokymosi vieta. Įtraukianti ir šiuolaikiška ekspozicija, pasiekiama naudojantis planšetinių kompiuterių pagalba, kviečia būti aktyviai į valstybės kūrimą įsitraukiančiu piliečiu, neabejingu čia ir dabar kylantiems iššūkiams.

Norint dalyvauti ekskursijoje, reikalinga išankstinė registracija užpildant šią formą.