INFORMACIJA MOKYKLOMS II RUDENĮ PRADEDAME ATSINAUJINĘ!

INFORMACIJA MOKYKLOMS II RUDENĮ PRADEDAME ATSINAUJINĘ!
2021.09.06 – 2021.09.06

Pasiilgę gyvo bendravimo, per vasarą pasikrovę vitamino D ir įgavę naujos energijos, naujuosius mokslo metus pradedame net su KETURIOMIS NAUJIENOMIS!

  • Nauja fizinė (2-12 klasių moksleiviams) bei nuotolinė (5-12 klasių moksleiviams) edukacija „Pasinerk į demokratiją!“ Edukacijos-simuliacijos metu moksleiviai kviečiami kūrybiškai susipažinti su demokratijos valdymo forma bei jos pagrindiniais bruožais. Registruotis.
  • Nauja fizinė edukacija specialiųjų poreikių vaikams „Atrask simbolio prasmę!“ Kokie yra Lietuvos ir jos miestų simboliai? Ką reiškia juose naudojamos spalvos? Kodėl vėliavoms ir herbams rodoma pagarba? Atsakymų į šiuos klausimus užsiėmimo dalyviai ieškos dėliodami dėliones bei žaisdami interaktyvius žaidimus, taip įsitraukdami į kūrybos kupiną mokymosi procesą. Registruotis
  • Fizinės edukacijos papildytos interaktyviaisiais „Imo“ kubais. Kinestetinio mokymosi per judesį pagalba, moksleiviams sukuriama galimybė žaidybine forma įsisavinti net ir pačią sudėtingiausią informaciją!
  • Konkursas „Pažinimo ruduo“ - kviečiame pažinti Lietuvos valstybę neiškeliant kojos iš mokyklos! Didmiestyje ar mažame miestelyje gyvenantiems, pradinėje mokykloje, progimnazijoje ar gimnazijoje besimokantiems mokiniams šį rudenį kas antrą antradienį dovanojame edukacinius užsiėmimus!
    Pildyti dalyvio anketą.
     

Iki greito susitikimo!