Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Valstybės pažinimo centro komanda - Klaipėdos regione!

Valstybės pažinimo centro komanda - Klaipėdos regione!
2022.01.12

Besibaigiant pirmajam mokslo metų pusmečiui, Valstybės pažinimo centro edukacijos net dviem dienoms persikėlė į Klaipėdos regioną!

Sausio 10-11 dienomis lankėmės Klaipėdos Simono Dacho progimnazijoje, Klaipėdos Gedminų progimnazijoje, Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazijoje, Dituvos pagrindinėje mokykloje, BĮ neįgaliųjų centre „Klaipėdos Lakštutė“ ir Klaipėdos karalienės Luizos jaunimo centre.

Klaipėdos ir Klaipėdos regiono mokyklose Valstybės pažinimo centro edukatorių komanda vedė edukacijas „Ką gali pilietis?“ bei „Pasinerk į demokratiją, o BĮ neįgaliųjų centre „Klaipėdos Lakštutė“ specialiųjų poreikių asmenims pritaikytą edukaciją „Atrask simbolio prasmę“.

Edukacijos „Ką gali pilietis?“ metu, moksleiviai aiškinosi, kaip tapo Lietuvos Respublikos piliečiais ir kaip galima įgyti Lietuvos pilietybę, kas yra Konstitucija, kokios jų teisės ir pareigos, o edukacijos „Pasinerk į demokratiją“ metu, moksleiviai gilinosi į demokratijos valdymo formą ir jos pagrindinius bruožus. Pasiskirstę komandomis, dalyviai susipažino ir įkūnijo atskiras Lietuvos valdžias, išmoko atskirti institucijų veiklas. Edukacijos „Atrask simbolio prasmę“ dalyviai susipažino su pagrindiniais Lietuvos ir miestų simboliais, išmoko juos atskirti bei įgyvendino kūrybinę užduotį – dėliojo miestų herbus!

Dėkojame įstaigoms už šiltą priėmimą ir tikimės dar pasimatyti ateityje!