Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Valstybės pažinimo centro komanda apsilankė Zarasų ir Visagino rajonuose

Valstybės pažinimo centro komanda apsilankė Zarasų ir Visagino rajonuose

Kovo 18 ir 19 dienomis Valstybės pažinimo centro komanda vyko į Zarasų ir Visagino rajonus, kuriuose moksleivius kvietė dalyvauti interaktyviuose protmūšiuose „Pažink Lietuvą“. Lietuvos Respublikos Prezidento ir komandos darbo dienų išvykų metu rajonų pedagogams pristatyta ir virtuali mokymosi svetainės „Pilietiškumo mokykla“, suteikianti žinių apie valstybę bei padedanti ugdyti pilietiškumą ir pilietinę savimonę. 

Kovo 18 d. Valstybės pažinimo centro komanda dirbo Zarasų rajone įskūrusioje Dusetų Kazimiero Būgos gimnazijoje, kurios 3-12 klasių moksleiviai turėjo galimybę dalyvauti edukatorių siūlomuose užsiėmimuose. Jų metu moksleiviai išbandė komandinius įgūdžius, pasitikrino istorijos, geografijos, pilietiškumo žinias, sužinojo naujų faktų apie Lietuvos valstybę ir demokratiją. 

Kovo 19 d. veiklos buvo pratęstos Visagino Žiburio pagrindinėje mokykloje. Čia moksleiviai taip pat bandė įveikti protmūšio „Pažink Lietuvą“ klausimus bei aktyviai dalyvavo edukacijose. 

Virtuali svetainė  „Pilietiškumo mokykla“ išvykų metu taip pat buvo įveiklinta ir pristatyta Zarasų Pauliaus Širvio gimnazijoje bei Visagino Žiburio pagrindinėje mokykloje. Projekto pristatymus tradiciškai lydėjo dirbtuvės, kurių metu mokytojai galėjo praktiškai išbandyti svetainės turinį, jos siūlomas sužaidybintas formas ir kūrybos galimybes.