Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena Valstybės pažinimo centre!

Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena Valstybės pažinimo centre!

Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną kviečiame švęsti Valstybės pažinimo centre, kuriame Jūsų lauks interaktyvūs žaidimai, kūrybinės dirbtuvės, ekspozicijos ir parodos bei gera nuotaika! Pažinkime valstybę ir jos istoriją bei švęskime laisvę drauge! 

PROGRAMA:

12–18 val. Valstybės pažinimo centro nuolatinės ekspozicijos ir parodų „PERMAINŲ LAIKAS: teatras, muzika, kinas ir dailė 1985–1995“ bei „Balsalapis: paprastas popieriaus lapas ar galios įrankis“ lankymas.

12–17 val. Interaktyvus orientacinis žaidimas „Žvėriukai GO“.

Lietuvos nepriklausomybės atkūrimas buvo nelengvas, tačiau periodas po jo – taip pat. Reikėjo atrasti įvairiausių būdų, kaip atkurti stiprią demokratišką valstybę. Šias permainas iliustruoja ir perėjimas prie kitos valiutos. Turbūt daugelis prisimena gražius ir linksmus žvėriukus. Kviečiame juos dar sykį atrasti pasislėpusius Valstybės pažinimo centre, kurie Jums yra paruošę įvairiausių užduočių. Žvėriukai GO! 

12–17 val. Kūrybinės dirbtuvės vaikams „Laisvės paukštis“.

Kiekvienam žmogui paukštis simbolizuoja laisvę – kurti, svajoti, gyventi, išreikšti save, kalbėti, kuria turime galimybę džiaugtis jau 33 metus. Dirbtuvėlėse kviečiame šeimas pasigaminti savo simbolinį laisvės paukštį ir pasidžiaugti, kad esame laisvi.
Vieta: I aukštas

13–17 val. (kas pusvalandį) Interaktyvus žaidimas „K-11“.

Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos proga kviečiame įsitraukti į žaidimą, kuriame Jūsų lauks 11 klausimų apie simbolinius nepriklausomos Lietuvos įvykius!
Vieta: II aukštas

Kovo 11-ąją Jūsų lauksime 12–18 val. (paskutiniai lankytojai įleidžiami 17 val.). Apsilankymas ir visos paslaugos nemokamos, įėjimas iš Totorių g. 28 pusės.

Iki susimatymo!