Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Kviečiame dalyvauti Vaiko konstitucijos pristatymo renginyje: „Mokomės teisių, neužmirštant atsakomybių!“

Kviečiame dalyvauti Vaiko konstitucijos pristatymo renginyje: „Mokomės teisių, neužmirštant atsakomybių!“

Pasitikdami Konstitucijos dieną, kuri minima spalio 25-ąją, kviečiame atsigręžti į pačią jauniausią Lietuvos žmonių auditoriją ir skirti laiko VAIKO KONSTITUCIJOS pristatymui. Šis unikalus leidinys Valstybės pažinimo centre bus pristatomas spalio 22-ąją, šeimų sekmadienio metu. Kviečiame dalyvauti ir vaikučius, ir jų tėvelius ar globėjus!

Mažųjų šalies piliečių teisių bei atsakomybių „atmintinė“ parengta remiantis Vaiko teisių konvencija. Šis ypatingas dokumentas pateikia informaciją apie tai, ką vaikai gali veikti, kur kreiptis ištikus nelaimei, nuo ko juos turi saugoti suaugusieji. Čia taip pat minimos ir vaikų atsakomybės, padedančios augti ištikimais, dorais ir atsakingais žmonėmis.

Šias teises ir atsakomybes svarbu žinoti visiems: vaikų tėvams, globėjams, seneliams, mokytojams, ir, žinoma, patiems vaikams. Jei esate vienas iš jų, laukiame jūsų  Valstybės pažinimo centre spalio 22 d. Čia „Šeimų sekmadienio“ metu  Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos direktorė Ilma Skuodienė pristatys VAIKO KONSTITUCIJĄ.

Interaktyvaus pristatymo metu vaikams lengvai suprantama kalba bus pristatytos šiame leidinyje akcentuojamos vaiko teisės ir atsakomybės, pateikiama informacija, ką daryti ir kur kreiptis, susidūrus su teises ar atsakomybes liečiančiomis problemomis.

Pristatymo laikas: 12:30 val., trukmė – apie 30 min.

Po jo visiems vaikams bus dalinamos VAIKO KONSTITUCIJOS knygelės. Susirinkusius kviesime pasivaikščioti po Valstybės pažinimo centrą bei išbandyti savo jėgas ir pademonstruoti Konstitucijos žinias interaktyviame „Kahoot“ žaidime.

Renginys nemokamas. Išankstinė registracija nereikalinga. Spalio 22-ąją Valstybės pažinimo centras visuomenei atviras nuo 11 val. iki 18 val. (paskutiniai lankytojai įleidžiami 17 val.).