Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Kviečiame į antrąją Lietuvos ir Ukrainos bendraklasių popietę Valstybės pažinimo centre!

Kviečiame į antrąją Lietuvos ir Ukrainos bendraklasių popietę Valstybės pažinimo centre!
2022.05.11 – 2022.05.31

Valstybės pažinimo centras kviečia į antrąją Lietuvos ir Ukrainos bendraklasių popietę „PO PAMOKŲ: laisvė atrasti ir susipažinti“, kuri vyks gegužės 31 d. 11.00–14.00 val.!

Šios popietės metu turėsite galimybę dalyvauti interaktyviuose žaidimuose, padedančiuose išmokti naujų žodžių ir daugiau sužinoti apie Lietuvos ir Ukrainos kultūras. Viktorinos metu pasitikrinsite žinias, kiek daug žinote apie šias valstybes, o kūrybinių dirbtuvių metu pasigaminsite saulėgrąžos formos vėliavas!

REGISTRACIJA

Būtina išankstinė registracija dėl riboto vietų skaičiaus. Vienu metu pasiūlysime galimybę dalyvauti 3 mokinių grupėms, kurios rotuodamos apsilankys skirtingose veiklose. Vienos grupės dydis iki 30 moksleivių.

Susidomėjusius klases kviečiame užpildyti registracijos anketą iki gegužės 25 d. 17 val. pasirenkant patogiausią pradžios valandą. Dalyvavimas veiklose vyks rotacijos principu ir truks apie 1 valandą. Pirmumą teikiame mokinių grupėms, kuriose Lietuvos vaikai mokosi kartu su vaikais iš Ukrainos. Registracija galioja tik gavus patvirtinimą.

Sakome iki greito pasimatymo antrojoje Lietuvos ir Ukrainos bendraklasių popietėje Valstybės pažinimo centre!

Daugiau informacijos telefonu +370 682 50 754 arba el. paštu registracija.vpc@prezidentas.lt.