Šeimos sekmadienis II Prakalbinti Tautišką giesmę

Šeimos sekmadienis II Prakalbinti Tautišką giesmę
2019.09.15

Prasidėjus naujiesiems mokslo metams, į Valstybės pažinimo centrą grįžta šeimoms skirti savaitgaliai! Sekmadienį, rugsėjo 15 d., 14 val. kviečiame į pažintį su unikalia instaliacija „Tautiška giesmė“. Pristatyta Europai ir apkeliavusi kone visą Lietuvą, ekspozicija demonstruoja mokslo, meno ir technologijų sintezę, atvaizduojančią Lietuvos himno garsus tekstilėje. Ką slepia įspūdingas kūrinys? Prakalbinkite jį patys!

Kaip į pasaulio istoriją buvo įrašytas Lietuvos vardas? Kuo panašūs spalvų ir garsų pasauliai? Ką bendra turi vaivorykštė ir šviesoforas? Edukacinio užsiėmimo metu jūsų laukia stebinanti kelionė po, rodos, gerai pažįstamą ir tuo pačiu dar neatrastą pasaulį, kuriame susijungia istorija ir muzika, fizika ir kalba, etika ir gamtos pažinimas, dailė ir informacinės technologijos, meilė savajam kraštui ir savęs pažinimas.

Atrasti „Tautišką giesmę“ padės vienas instaliacijos autorių, poetas ir tarpdisciplininių menų kūrėjas Julius Žėkas. Renginys nemokamas, išankstinė registracija – nereikalinga.

Daugiau informacijos apie instaliaciją.