Savanorystė
2018 Rugsėjo 11 d. 16:00 val.

Esi studentas ir nori pagilinti politologijos, istorijos, sociologijos žinias bei įgyti naudingos darbo patirties? Prisijunk prie Valstybės pažinimo centro komandos!

Ieškomi savanoriai, savaitgaliais galintys praleisti 3-4 valandas (lanksčiu grafiku) Valstybės pažinimo centre ir padėti darbuotojams bendrauti su lankytojais, supažindinti svečius su ekspozicijos turiniu, atsakyti į jiems kylančius klausimus. Savanorius taip pat kviečiame prisidėti prie ekspozicijos pildymo, komunikacinių veiklų ar renginių organizavimo, tad ieškome studentų, gebančių tvarkyti vaizdinę bei garsinę medžiagą, vesti ekskursijas užsienio kalbomis. Visi savanoriai bus išsamiai supažindinami su ekspozicija bei gaus specialias padėkas už veiklą. Savanorystės trukmė – neribota!

Susipažinti su ekspozicija ir išgirsti daugiau apie čia laukiančias patirtis iš pirmų lūpų kviečiame rugsėjo 11 d. (antradienį), 16 val.! Susitikimo metu pasidalinsime įdomiausiomis istorijomis apie Valstybės pažinimo centro įkūrimą, ekspoziciją, laukiančius darbus ir atsakysime į klausimus apie savanoriškas veiklas. Užsiregistruok jau šiandien, užpildęs šią formą.

Nori prisijungti prie mūsų anksčiau? Tavo gyvenimo aprašymo ar klausimų dėl savanoriškos veiklos laukiame el. paštu mantas.kuizinas@prezidentas.lt.