Šeimos sekmadienis | Mūsų šeimos kalendorius
2018 Gruodžio 09 d. 12:00 val.
Valstybės pažinimo centras (Totorių g. 28)

Artėja pačios gražiausios metų šventės ir, žinoma, Naujieji metai. Kiekvienam svarbu susiplanuoti ateitį, o kur kas smagiau tai daryti kartu su šeima ir turėti omenyje valstybės kontekstą! Kokie svarbiausi įvykiai kitais metais laukia Jūsų šeimos ir visos valstybės? 

Apsilankę šimtmečio parodoje „Nepamirštos ateitys: Lietuvos šimtmečio vizijos“ ir sužinoję apie ką buvo svajojama praeityje, kursime iliustruotą 2019 m. kalendorių, kuriame žymėsime ne tik kiekvienos šeimos svarbiausius įvykius, bet ir mūsų valstybės įsimintinas datas. Kalendorius padės suplanuoti, prisiminti ir svarbiausia pasidalinti atsakomybe, kas, kada ir ką turi padaryti, kur nueiti, nuvažiuoti ir ką aplankyti. O gal prisiminti, kad būtina aplankyti, paskambinti ar išsiųsti sveikinimą patiems svarbiausiems žmonėms. Jame atras vietą įdomiausios jūsų mintys, beliks tik žvilgtelti į kalendorių ir numatyti darbai virs įgyvendintais.

Kiekvienas kalendoriaus lapas bus dekoruojamas naudojant nuotraukas, piešinius, auksavimo techniką, džiovintus lapus, nėrinių juosteles, laikraščių skiautėmis ir pan.

Edukacinį užsiėmimą ves Valstybės pažinimo centro edukatoriai.

REGISTRACIJA