Šeimos sekmadienis | Pasakų popietė su Kristina Savickyte
2018 Spalio 21 d. 12:00 val.
Valstybės pažinimo centras (Totorių g. 28)

Sekmadienį, spalio 21 d., 12 val., kviečiame į Šeimos sekmadienį! Šįkart jame – kūrybiškumą lavinanti pasakų popietė su aktore Kristina Savickyte.

Kaip pasaka gali sujungti ir suvienyti šeimą bendrai veiklai? Aktorė, studijos tėvams „Šilkaus pupa“ įkūrėja, radijo laidos „Tėvystės įkvėpimai“ kūrėja bei trijų vaikų mama Kristina Savickytė kviečia – kurkite pasakų teatrą! Ir savo paslaptimis – kaip paprasta kurti kasdienybėje - ketina pasidalinti su visais.

Savo mylimomis lietuvių liaudies pasakomis ir namų teatro receptais joms išveikti tik ką pasirodžiusioje knygoje „Kuriame pasaką su aktore Kristina Savickyte“ besidalinanti Kristina kviečia šeimas į pasakų popietę, kur pasakas seksime ir žaisime kartu – be didelio pasiruošimo, ypatingų priemonių, gebėjimų – naudodami kasdien sutinkamus daiktus, savo išraišką ir vaizduotę. Kristina tiki, kad bendra kūrybinė veikla yra puikus būdas auginti ne tik vaikų, bet ir tėvų kūrybiškumą.

„Man svarbiausia – kad kūryba padeda megzti ryšius, kurti tradicijas ir prisiminimus vaikams. Kaip mes – tėvai – turime savo vaikystės pasakas, taip ir saviesiems vaikams galime dovanoti ypatingą pasakų patyrimą, kai visa šeima drauge – niekas niekur neskuba, tėvai atsipalaiduoja ir atsiveria visai kitoje šviesoje, nei kasdieniame rūpestyje.“- sako Kristina Savickytė.