Specialios ekskursijos mokytojams
2018 Spalio 16 d. 16:30 val.
Valstybės pažinimo centras (Totorių g. 28)

Spalio 9 d. ir 16 d. Valstybės pažinimo centre vyks specialios nemokamos ekskursijos mokytojams! Abi ekskursijos prasidės 16:30 val. 

Valstybės pažinimo centras, veikiantis jau daugiau nei dvejus metus, tapo viena populiariausių mokymo(si) erdvių visoje Lietuvoje. Centras nuolat atsinaujina, todėl kviečiame susipažinti su pasikeitusia ekspozicija ir naujais edukaciniais užsiėmimais. 

Ekskursijų metu bus pristatoma Valstybės pažinimo centro ekspozicija, mokiniams siūlomi edukaciniai užsiėmimai ir būdai, kaip kūrybiškai išnaudoti ekspozicijos stendus savo dalykų pamokose. Lankydamiesi Valstybės pažinimo centre, galėsite išvysti naujausią parodą, skirtą valstybingumo atkūrimo šimtmečiui „Nepamirštos ateitys: Lietuvos šimtmečio vizijos“, susipažinsite su mokiniams organizuojamų edukacinių užsiėmimų temomis ir galimybėmis vesti pamokas savarankiškai.

Valstybės pažinimo centro edukatoriai atkreips dėmesį į tai, kaip paskiras ekspozicijos dalis galima būtų panaudoti įvairių dalykų pamokose: istorijos, pilietiškumo pagrindų, geografijos, lietuvių kalbos, literatūros ir kitų. Edukatoriai sieks atskleisti Valstybės pažinimo centro ekspozicijos galimybes ir būdus, kaip galima mokytis Centre pakeičiant tradicinę mokyklos erdvę į modernaus edukacinio centro aplinką. 

Kviečiame kartu pažinti valstybę!

Reikalinga išankstinė registracija.