Lietuva Europos Sąjungoje. Pažink interaktyviai!
2018 Gegužės 09 d. 12:00 val.

Gegužės 9 d., 12 val., švęsdami Europos dieną, drauge su LR Prezidentės D. Grybauskaitės patarėjų komanda kviečiame pažinti Lietuvos narystės Europos Sąjungoje ypatumus. Koks yra Lietuvos vaidmuo Europos Sąjungoje? Kaip tapome šios tarptautinės organizacijos dalimi ir kokią reikšmę narystė turi kiekvienam Lietuvos gyventojui? Kaip priimami svarbiausi Lietuvos ir kitų šalių ateitį nulemiantys sprendimai?

Atsakymų į šiuos klausimus kviečiame ieškoti interaktyvioje Valstybės pažinimo centro ekspozicijoje bei diskusijų metu. 30 min. truksiančios apžvalginės ekskursijos metu pakviesime netradiciniu būdu pažinti Lietuvos kelią į narystę ES, svarbiausias šios organizacijos institucijas bei teikiamą paramą įvairiose gyvenimo srityse vykdomiems pokyčiams. Pasivaikščiojimą po Valstybės pažinimo centro ekspoziciją lydės susitikimas su LR Prezidentės patarėjais, atsakysiančiais į labiausiai rūpimus klausimus apie Lietuvos narystę ES. 

Dėmesio! Norint dalyvauti renginyje, reikalinga išankstinė registracija, užpildant šią formą. Atvykstant į renginį, su savimi būtina turėti asmens dokumentą.