#100-mečio kelionė. Balandis

2004 metais Lietuva įsiliejo į karinę Šiaurės Atlanto sutarties organizaciją (NATO) ir ekonominę-politinę organizaciją – Europos Sąjungą (ES). Sėkmingai įsitraukusi į įvairias NATO ir ES veiklos sritis, Lietuva sustiprino ne tik savo saugumą, ekonominio bendradarbiavimo galimybes, bet ir tarptautinį statusą. XXI amžiuje Lietuva į visus svarbiausius pasaulio klausimus atsakymų ieško jau kaip Europos ir Vakarų pasaulio sudedamoji dalis.

R. Dačkaus nuotrauka

Užduotis: Kaip Lietuvos tapimas tarptautinių organizacijų nare palietė Tavo gyvenimą? Aptarkite tai klasėje, šeimoje ar draugų būryje: pasidomėkite, kokius pokyčius Lietuvai (ir tiesiogiai jums) atnešė šalies narystė ES ir NATO. Pasidalinkite su mumis diskusijų nuotraukomis ir rezultatais!
 
Gegužės 9-ąją, Europos dieną, projekto dalyvių rezultatai bus paskelbti socialiniame tinkle Facebook, kur iki gegužės 25 d. vyksiančio balsavimo metu bus išrinktos dvi nugalėtojų komandos. Jas pakviesime dalyvauti Valstybės pažinimo centro ir balandžio mėnesio užduoties partnerių – Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje – organizuojamose edukacinėse programose.
 
Žaidimo Misija 2018: #100-mečio kelionė taisyklės.