Šeimos sekmadienis. Teatralizuotas koncertas „Pasaka“
2018 Kovo 18 d. 12:00 val.

Pirmasis pavasario šeimos savaitgalis – su jau pasiilgtais „Teatriuko“ aktoriais. Tiek pačių mažiausių, tiek vyresniųjų lankytojų pamėgtą trupės spektaklį „Žalia gyva“ Valstybės pažinimo centre pakeis teatralizuotas koncetras „Pasaka“, sukurtas pagal lietuvių liaudies dainas. Kaip visada stebinantis ir visus šeimos narius įtraukiantis aktorių pasirodymas – kovo 18 d. (sekmadienį), 12 val.

„Seku seku pasaką – vilkas rijo ašaką“, – taip dainuodami aktoriai – klajojantys muzikantai atsiduria stebuklingoje girioje ypatingą naktį, kai žvėrys pradeda pasakoti pasakas! Ar pavyks vaikams ir tėveliams nukeliauti į girią? Ką gi papasakos šilo meška, ožys su ragais ligi dangaus, Gėda Pelėda ir kiti miško gyventojai? Kaip miško gyvenimą apdainuos aktoriai? Tai pamatysite teatralizuotame koncerte „Pasaka“, sukurtame pagal lietuvių liaudies daineles apie gyvūnus. Koncerto metu atliekamas dainas aktoriai atliks gyvai, grodami įvairiais instrumentais, tarp kurių – net ir senos lietuviškos kanklės.

Teatralizuoto koncerto trukmė – 45 min.
Užsiėmimas tinkamas visai šeimai, tačiau labiausiai jame laukiami 3 – 12 metų lankytojai.

Teatralizuoto koncerto „Pasaka“ režisierius – Žilvinas Ramanauskas. Dainuoja ir vaidina 3 aktoriai – Dalia Mikoliūnaitė, Gediminas Žilys ir Žilvinas Ramanauskas. „Teatriukas" – profesionalių nepriklausomų aktorių trupė, kurianti daugiausia vaikams ir dalyvaujanti įvairiuose kultūros, švietimo, bei socialiniuose projektuose.