2017-ųjų Vilniaus svetingiausi

Lapkričio 28 d. Vilniaus rotušėje susirinko Vilniaus svetingiausieji: 11 nominacijų varžėsi apgyvendinimo, maitinimo įstaigos, lankytinos vietos, miesto gidai ir kiti, prisidedantys prie įspūdžių kupino vilniečių ir miesto svečių laisvalaikio. Komisijos balsai ir internetinio balsavimo rezultatai lėmė, kad svetingiausiu Vilniaus muziejumi tapo Valstybės pažinimo centras.

„Dėkojame ne tik atidavusiems už mus balsą, tačiau ir kasdien Valstybės pažinimo centrą drauge su mumis kuriantiems lankytojams. Džiaugiamės, jog kasdien Centre sulaukiame vis daugiau lankytojų, o jau kitų metų vasarį tikimės duris atverti dar plačiau: vilniečius ir ne tik kviesime apsilankyti naujojoje parodoje Nepamirštos ateitys: Lietuvos šimtmečio vizijos", - teigė Valstybės pažinimo centro vadovė Gailė Ambrazienė. 

Dešimtą kartą sostinėje organizuojamo svetingiausiųjų konkurso tikslas – gerinti Vilniaus viešbučių, svečių namų, nuosavo būsto trumpalaikės nuomos namų (Airbnb), restoranų, kavinių, barų, muziejų, galerijų, gidų teikiamų paslaugų kokybę, svetingiau aptarnauti vilniečius ir miesto svečius, plėtoti ir gerinti turizmo verslo ir miesto  įvaizdį. Daugiau informacijos apie konkursą rasite čia.