Šilutės rajono „Diemedžio“ ugdymo centras

Kas? Šilutės rajono „Diemedžio“ ugdymo centro 6-9 klasių mokiniai
Kokią problemą sprendžia? Ydinga mokinių laikysena
Pasirinktas sprendimo būdas: sveikatingumo centro su baseinu įkūrimas

Nagrinėjome vieną iš valstybės valdymo sričių  sveikatą. Mums pasirodė aktuali problema šalies mokinių sveikata, t.y. ydinga laikysena. Išsiaiškinome, kad Šilutės rajone nėra sveikatingumo centro su baseinu.

Nuvykome pasikalbėti su Šilutės rajono savivaldybės administracijos direktoriumi Sigitu Šepučiu ir sužinoti, kada bus pastatytas sveikatingumo centras su baseinu. Mes papasakojome, kodėl atvykome. Administracijos direktorius papasakojo vaikams apie ateities planus. Jis pažadėjo, kad baseinas Šilutės mieste bus pastatytas.

Po pokalbio direktorius surengė ekskursiją po savivaldybę. Ekskursijos metu pabendravome su Šilutės rajono savivaldybės meru Vytautu Laurinaičiu. Atsisveikindami padėkojome merui ir administracijos direktoriui už įdomų ir šiltą vizitą. Didelis iššūkis vaikams buvo pirmą kartą lankytis savivaldybėje ir pabendrauti su vietos valdžia.

Su vaikais dar vyksime į Palangos poilsio ir sveikatinimo kompleksą „Atostogų parkas“ (lapkričio 14-21 dienomis). Išvykoje dalyvaus 25 ugdymo centro mokiniai.

Projekto „Pažink valstybę“ koordinatorė Andžela Antanavičienė