Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija

Kas? Švenčionių Z. Žemaičio gimnazijos 3c klasės mokiniai
Kokią problemą sprendžia? Mobiliųjų telefonų naudojimas pamokų metu
Pasirinktas sprendimo būdas: bus pristatytas

Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijos 3c gimnazijos klasės mokiniai iškėlė problemą Mobiliųjų telefonų draudimas (jei nenaudojame ugdymo procesui) pamokų metu“. Projekto dalyviai apklausė mokytojus bei antros gimnazijos klasės mokinius ir padarė išvadą, kad mokiniai pamokų metu telefonus naudoja ne pagal paskirtį. Apklausos dalyviai pateikė savo siūlymus, ką daryti, kad telefonai pamokų metu nebūtų naudojami, jei to nereikia ugdymo procesui. Apklausti mokiniai per dieną ilgai naršo internete, o tai trukdo ir namų darbų atlikimui.

Projekto dalyviai aplankė Švenčionių rajono apylinkės teismą. Dar liko aplankyti Švenčionių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biurą ir Švenčionių r. savivaldybės administracijos švietimo skyrių. Apibendrinti projekto rezultatai bus pristatyti gimnazijos bendruomenei.

Lapkričio 21 dieną 3c gimnazijos klasių mokiniai lankėsi Švenčionių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biure. Rajono vaikų ir jaunimo sveikatos priežiūros specialistė Aloyza Aglinskienė supažindino su biuro funkcijomis bei skaitė paskaitą tema Mobilieji telefonai ir sveikata“. Mokiniai taip pat lankėsi Švenčionių rajono savivaldybės administracijos Kultūros, švietimo, jaunimo ir sporto skyriuje, kur susitiko su vyriausiuoju specialistu Petru Slabada. Specialistas supažindino mokinius su valstybės tarnautojo funkcijomis ir diskutavo apie mobiliųjų telefonų naudojimo pamokoje teigiamas ir neigiamas puses.

Projekto „Pažink valstybę“ darbo koordinatorė Asta Abramovičienė