Ekskursijos mokytojams
2017 Spalio 31 d. 15:00 val.

Ieškote galimybių sustiprinti pilietinį ugdymą pamokose? Valstybės pažinimo centras siūlo netradicinę mokymosi erdvę ir originalią mokymosi medžiagą. Interaktyvi ekspozicija pristato demokratinės valstybės veikimo principus bei teigia: „kiekvienas gali būti aktyviai kuriančiu, atsakomybę už save ir už savo bendrapiliečius prisiimančiu piliečiu!

Spalio 31 d., 15 val. kviečiame mokytojus į išskirtinę ekskursiją, kurios metu bus pristatoma ne tik Valstybės pažinimo centro ekspozicija, tačiau ir mokytojams bei mokiniams siūlomi užsiėmimai. Lankydamiesi Valstybės pažinimo centre, išvysite netrukus duris užversiančią ekspoziciją Laisvė dalyvauti, susipažinsite su mokiniams organizuojamų edukacinių užsiėmimų temomis ir galimybėmis vesti pamokas savarankiškai.

Kiek daugiau nei metus veikiantis Valstybės pažinimo centras tapo pamėgta mokymosi vieta. Įtraukianti ir šiuolaikiška ekspozicija, pasiekiama naudojantis planšetinių kompiuterių pagalba, kviečia būti aktyviai į valstybės kūrimą įsitraukiančiu, per savo patirtį, bandymus bei kūrybą valstybės sandarą ir veikimą suprantančiu piliečiu, neabejingu čia ir dabar kylantiems iššūkiams.

Jau lankėtės Valstybės pažinimo centre? Pakvieskite kolegą ir susitikime spalio 31 d. (antradienį), 15 val.

Užsiregistruokite jau šiandien! Registracijos formą rasite čia.