Šeimos sekmadienis. Fotodirbtuvės „Mano Lietuva“
2017 Rugsėjo 24 d. 12:00 val.

Rodos, šiandien galime drąsiai sakyti: „Lietuva jau išfotografuota.“ Daugybėje nuotraukų įamžinti jos peizažai, miestų senamiesčiai, žmonės gatvėse... Tačiau, nepaisant jau užfiksuotų akimirkų, fotografijos klodai Lietuvoje niekada nebus išsemti. Kiekviena čia išgyvenama akimirka – unikali ir nepakartojama.

2017 m. rugsėjo 24 d., 12 val. šeimas kviečiame pasinerti į fotodirbtuves Mano Lietuva. Jų metu drauge su poetu ir fotografu Dainiumi Dirgėla kiekvieną dalyvį kviesime fotografiškai atskleisti santykį su Lietuva. Kaip ir kokią Lietuvą matome kiekvienas mūsų? Atsakymų ieškosime nagrinėdami iš anksto atsiųstas nuotraukas bei fotodirbtuvių metu įamžintas akimirkas, kuriose Mano Lietuva atsiskleis LR Prezidento rūmų parko ir Valstybės pažinimo centro erdvėse.

DĖMESIO! Prieš atvykstant į renginį, kviečiame el. paštu ddfotodirbtuves@gmail.com atsiųsti ne daugiau kaip 3 nuotraukas, kurias aptarsime su visais renginio dalyviais. Kuo unikaliau, originaliau ir netikėčiau bus atskleista Mano Lietuva, tuo puikesnę nuotraukų kolekciją sukursime!